KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Huśtawka

Huśtawka dziecięca naturalna pokoik dziecka hop siup swing
ręcznie wykonane pokoik dziecka huśtawka dziecięca naturalnapokoik dziecka huśtawka dziecięca naturalnapokoik dziecka dziecięca huśtawka naturalnadziecięca pokoik dziecka huśtawka naturalna

Huśtawka dziecięca naturalna

229 zł
ręcznie wykonane pokoik dziecka huśtawka dziecięca naturalna
projektant
oceny
5/5 - 31 opinii
kolory
W hopsiupowej huśtawce można bujać się do woli pod warunkiem, że jest się ….. dzieckiem. Można huśtać się w domu, na balkonie i w ogródku.

Huśtawka wykonana jest z naturalnej tkaniny lnianej, bukowych wygładzanych i lakierowanych (bezwonny bezpieczny dla dzieci lakier). Wytrzymałe certyfikowane liny mają długość około 150cm (po zawieszeniu), jeśli więc masz wyższy sufit i potrzebujesz więcej liny, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.

Dla najmłodszych polecamy podłożenie poduszki, która z pewnością umili huśtawkowe bujanie i …zasypianie.

W razie pobrudzenia huśtawkę można prać po uprzednim zdjęciu lin. Huśtawka jest uszyta z lnianej tkaniny, stąd struktura materiału może być w niektórych miejscach niejednorodna.

UWAGA! Mocowanie do sufitu należy zakupić we własnym zakresie ze względu na różne użyte materiały budowlane (beton, cegła, drewno etc.) - dostępne w każdym markecie budowlanym. Huśtawka, ze względów transportowych, wysyłana jest z instrukcją do samodzielnego złożenia.

Czas realizacji to 5-7 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz, aby huśtawka dotarła do Ciebie szybciej - napisz do nas
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Hop Siup naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane pokoik dziecka • inne przedmioty kategorii dla dziecka - pokoik dzieckaręcznie wykonane Hop Siup
koszyk
zamknij