Ręcznie szyty kocyk dla dzieci Roboty 100x135 cm - minky
Ręcznie szyty kocyk dla dzieci Roboty 100x135 cm - minky
Ręcznie szyty kocyk dla dzieci Roboty 100x135 cm - minky
Ręcznie szyty kocyk dla dzieci Roboty 100x135 cm - minky
Ręcznie szyty kocyk dla dzieci Roboty 100x135 cm - minky
Kocyk 135x100 RobotyKocyk 135x100 RobotyKocyk 135x100 RobotyKocyk 135x100 RobotyKocyk 135x100 Roboty

Kocyk 135x100 Roboty

289,00 zł
ręcznie wykonane kocyk 135x100 roboty pokoik dziecka
sprzedaje: Nuva Art
4,9/5 - 145 ocen
O tym, że kupowanie ciepłych i kolorowych kocyków dla dzieci może uzależniać, wie prawie każda mama.
Sprawdzi się podczas drzemek, w domu, na wyjazdach i w przedszkolu.
Wraz z poduszką w pasującym wzorze może być używany jako pościel.

Kocyk został uszyty ręcznie, z najwyższą starannością i przywiązaniem do szczegółów. Będzie grzał, cierpliwie zniesie każde ciągnięcie, ciumkanie, całusy, plamy z czekolady i mleka, wypadanie z wózka i kopanie małymi stópkami. Wszystko to dzięki wykonaniu z najlepszych jakościowo materiałów.

Jedna strona kocyka została uszyta z wysokogatunkowej bawełny, druga z milutkiego polaru minky. Całość jest doskonale miękka i w pięknych, nasyconych kolorach.


Kocyk może być w dwóch wersjach.
Letni: bez wypełnienia. To warstwa bawełny i minky. Polecamy jako kocyk używany w ogrzewanych pomieszczeniach, na wiosnę i jesień.
Ocieplany: Między obiema warstwami znajduje się wypełnienie z antyalergicznej, silikonowej włókniny, niezwykle lekkiej i jednocześnie bardzo ciepłej. Przyszyta została do brzegów materiału. Cała narzuta jest delikatnie pikowana, co zapobiega przesuwaniu się wypełnienia podczas użytkowania i w praniu. Polecamy jako kocyk na zimowe spacery, lub jako pościel.
Kocyk obszyty jest wypustką.

W naszym butiku możesz dokupić również opcję haftu, który sprawi że Twój kocyk będzie niepowtarzalny i dedykowany dla wyjątkowej osoby. Wyhaftujemy dowolny tekst, imię, datę urodzenia... cokolwiek zechcesz.

Wymiary 100x135 cm ( /-2 cm)

Skład: bawełna 100%, poliester 100%
Tkaniny i wypełnienie posiadają Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ten kocyk „Roboty” to dokładnie ten typ miękkości, po której dzieci chcą przytulić się jeszcze raz. Jest uszyty ręcznie i ma rozmiar 100x135 cm, dzięki czemu sprawdza się zarówno jako kocyk do wózka, jak i przyjemna narzuta do drzemek w domu czy w przedszkolu.

Po jednej stronie znajdziesz wysokogatunkową bawełnę, a po drugiej milutki polar minky. Sama szukałam takiego zestawu materiałów, bo jest i ciepło, i wygodnie na co dzień. Możesz wybrać wersję letnią bez wypełnienia albo ocieplaną, z antyalergiczną, silikonową włókniną pomiędzy warstwami. Całość jest delikatnie pikowana, więc wypełnienie nie przesuwa się podczas użytkowania i prania.

Atutem jest też obszycie wypustką oraz fakt, że tkaniny i wypełnienie mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jeśli chcesz, możesz go dodatkowo spersonalizować haftem - imię, data urodzenia lub krótka dedykacja.

Wolisz kocyk bardziej na jesienne spacery, czy na spokojne, cieplejsze drzemki?


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
kocyk do nosidła mały książe - Dla dziecka
Piękne wykonanie!
duży otulacz bambusowy mapa - Pokoik dziecka
100% satysfakcji
kocyk do nosidła samochodowego good dragon - Dla dziecka
Produkt wykonanany z doskonałą precyzją. Rewelacja!!!!!
•   Ręcznie wykonane pokoik dziecka   •
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
16,00 zł (Kurier GLS)
12,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Nuva Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >