KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezenty!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Mobil

Mobil różowa wróżka chmurce pokoik dziecka magisches atelier
ręcznie robione pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceróżowe pokoik dziecka waldorf mobil - różowa wróżka na chmurcemobil pokoik dziecka fioletowe - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurcepokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurcefilc pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurce

Mobil - Różowa wróżka na chmurce

89 zł
ręcznie robione pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurce
oceny
5/5 - 1 opinia
Różowa wróżka na chmurce-mobil wykonana w całości ręcznie, w technice filcowania igłą na sucho z najwyższej jakości wełny czesankowej z owiec południowoamerykańskich rasy Merynos - 100% wełny. Delikatna wełna, o wspaniałych, żywych kolorach.
Dominujące kolory, to różowy, lawendowy i biały. Wróżka ozdobiona maleńkimi kryształkami. Całość mocowana na żyłce, ozdobiona dużym 5 centymetrowym kryształkiem w kształcie kropli, sześcioma małymi kryształkami rozpraszającym światło oraz dwoma białymi filcowymi kulkami. Piękna dekoracja okna, pokoju dziecięcego i nie tylko.
Wymiary chmurki 18x18 cm
Długość całkowita: 55cm

WAŻNE:
Wróżka jest elementem dekoracyjnym, ozdobnym, nie jest zabawką, należy umieścić ją poza zasięgiem dziecięcych rączek.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Magisches Atelier naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Ręcznie robione niepowtarzalne pokoik dziecka   • dla dziecka - pokoik dzieckaRęcznie robione Magisches Atelier
Magisches-Atelier pokoik dziecka / dla dziecka:
koszyk
zamknij