KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezenty!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Mobil

Mobil różowa wróżka chmurce pokoik dziecka magisches atelier
hand-made pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceróżowe pokoik dziecka waldorf mobil - różowa wróżka na chmurcemobil pokoik dziecka fioletowe - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurcepokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurcefilc pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurceniepowtarzalne pokoik dziecka filc mobil - różowa wróżka na chmurce

Mobil - Różowa wróżka na chmurce

89 zł
hand-made pokoik dziecka mobil - różowa wróżka na chmurce
Różowa wróżka na chmurce-mobil wykonana w całości ręcznie, w technice filcowania igłą na sucho z najwyższej jakości wełny czesankowej z owiec południowoamerykańskich rasy Merynos - 100% wełny. Delikatna wełna, o wspaniałych, żywych kolorach.
Dominujące kolory, to różowy, lawendowy i biały. Wróżka ozdobiona maleńkimi kryształkami. Całość mocowana na żyłce, ozdobiona dużym 5 centymetrowym kryształkiem w kształcie kropli, sześcioma małymi kryształkami rozpraszającym światło oraz dwoma białymi filcowymi kulkami. Piękna dekoracja okna, pokoju dziecięcego i nie tylko.
Wymiary chmurki 18x18 cm
Długość całkowita: 55cm

WAŻNE:
Wróżka jest elementem dekoracyjnym, ozdobnym, nie jest zabawką, należy umieścić ją poza zasięgiem dziecięcych rączek.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Magisches Atelier naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made niepowtarzalne pokoik dziecka • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii dla dziecka - pokoik dzieckahand-made Magisches Atelier
pokoik dziecka Magisches-Atelier / dla dziecka:
koszyk
zamknij