KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Motylek

Motylek plakat dziecięcego pokoju obrazek motylkiem motyl dla

Motylek plakat do dziecięcego pokoju, obrazek z motylkiem, motyl plakat dla dziewczynki ilustracja

29 zł
handmade pokoik dziecka motylek plakat do dziecięcego pokoju, obrazek z motylkiem, motyl plakat dla dziewczynki ilustracja
projektant
Kolorowy plakat dla dzieci, ilustracja z motylkiem. Grafika formatu 21 cm x 30 cm. Autorska ilustracja, druk na grubym papierze. Plakat należy tylko umieścić w fotoramie lub antyramie. Radosna grafika z pewnością rozweseli przestrzeń, gdzie czas spędzają dzieci. Idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju, bawialni itp.

Plakat sprzedawany jest bez ramki, bez passpartout. Zdjęcie pokazuje możliwość prezentacji plakatu. Grafika chroniona prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta annasko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   HandMade pokoik dziecka   • dla dziecka - pokoik dzieckapokoik dziecka annasko
annasko pokoik dziecka / dla dziecka:
koszyk
zamknij