KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na Prezenty!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Planer

Planer kalendarz miesięczny magnetyczny lodówkę dla rodziny
hand-made pokoik dziecka planer kalendarz miesięczny magnetyczny na lodówkę dla rodziny - suchościeralny motywator dla dziecifrapujące pokoik dziecka planer kalendarz miesięcznybiałe pokoik dziecka planerscienny planer kalendarz miesięcznyplaner pokoik dziecka fioletowe kalendarz miesięcznyfrapujące pokoik dziecka prezent planer kalendarz miesięcznypokoik dziecka prezent planer kalendarz miesięcznyprezent pokoik dziecka planer kalendarz miesięcznyfrapujące pokoik dziecka prezent planer kalendarz miesięczny

Planer kalendarz miesięczny magnetyczny na lodówkę dla rodziny - Suchościeralny motywator dla dzieci

142 zł
hand-made pokoik dziecka planer kalendarz miesięczny magnetyczny na lodówkę dla rodziny - suchościeralny motywator dla dzieci
projektant
Wielofunkcyjny, suchościeralny planer do montażu na lodówkę albo dowolną metalową powierzchnię.

KALENDARZ MAGNETYCZNY NA LODÓWKĘ to zestaw suchościeralnych i magnetycznych tablic na lodówkę bądź dowolną metalową powierzchnię.

Planer został stworzony z myślą o integracji rodziny wokół codziennych zajęć… A to wszystko po to, żeby mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny!

W skład Nasz Planer Duo Premium wchodzi:

6 rodzajów magnetycznych tablic suchościeralnych
magnetyczny notatnik ze zrywanymi karteczkami
54 magnetyczne piktogramy w 30 unikalnych wzorach
magnetyczny pisak suchościeralny ze zmazikiem

Wymiary całego zestawu: 50 cm x 70 cm

Rozmiary tablicy głównej: 41 cm x 52 cm

Planer posiada następujące funkcje:

TYDZIEŃ NASZEJ RODZINY
Tablica służąca do zapisywania stałych zajęć, które powtarzają się co tydzień. Inna możliwość wykorzystania tablicy to wpisywanie na niej bardziej szczegółowego planu zdarzeń mających miejsce w bieżącym tygodniu

MIESIĄC NASZEJ RODZINY
Tablica umożliwiająca zaplanowanie rozmaitych wydarzeń w skali miesiąca. Do tablicy miesiąca dołączony jest zestaw magnesów z piktogramami, dzięki którym Wasze notatki będą krótsze i bardziej czytelne.

ZADANIA NASZEJ RODZINY
Tablica, która pomaga zorganizować podział obowiązków domowych pomiędzy wszystkich członków rodziny.

NASZE MENU
Tablica ułatwiająca opracowanie tygodniowego jadłospisu dla Twojej rodziny. Z takim jadłospisem łatwiej jest zrobić listę zakupów.

WAŻNE
Ważne informacje muszą mieć większą przestrzeń, tak aby nie umknęły naszej uwadze.

ZAPISKI
Karteczki na których można robić różne notatki, a potem wziąć je ze sobą, np. lista zakupów albo numer telefonu, który chcemy komuś przekazać.

MOTYWATOR MALUCHA
Tablica, dzięki której pozytywnie zmotywujesz Twojego kilkulatka.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Familiowo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   hand-made frapujące pokoik dziecka   • dla dziecka - pokoik dzieckahand-made Familiowo
koszyk
zamknij